2017’nin En Çok Eğlendirenlerinden PartyMag’e Özel Listeler

7 Şubat 2018 Genel Haberler


İstanbul’da müzik tarzınıza göre parti bulabileceğiniz etkinlik rehberi Partymag 2017 yılında binlerce parti yayınladı, ekip yüzlerce partiye katıldı ve en iyi partilerin mimarı olan sanatçıların 2017 yılında çalmayı en çok sevdiği şarkıların listesini hazırladı.
Buradan ulaşılabilecek listelerde ise yok yok:
BluesMag Can Gox
Can Gox

CanGox

16 yaşından itibaren İstanbul’un çeşitli mekanlarında şarkı söylemeye başlayan Can Gox, Türkiye’nin son dönemlerde blues alanında en başarılı isimlerinden. Kaybedenler Kulübü’ne yaptığı şarkılar ile yıldızını daha da parlatan sanatçı 2017 yılında gerçekleştirdiği unutulmaz konserlerle de başarısını kanıtladı.

 

 

DiscoMag Oben Budak

Oben Budak

Sanırız Discoben ya da Oben Budak ismini duymayan kalmamıştır. Vokalistlik ve VJ’lik yapmış, yıllar içerisinde yayın yönetmenliği, köşe yazarlığı, kitap yazmak, DJ’lik derken bir de Asmalımescit’te 5 Cocktails & More adlı kokteyl barının işletmesini de yapmaya başladı Oben. Disco sevenler için hem mekanda hem de özel partilerde setin başında Oben varsa eğlenmeye hazır olun.

 

JazzMag Çağıl Kaya

Çağıl Kaya

Genç yaşına rağmen bir çok usta sanatçıyla çalışma imkanı bulan ve bu enerjisini performanslarına da yansıtan Çağıl Kaya İstanbul’da bir çok mekanda performans sergiledi. ‘Şimdilik her şey yolunda’ albümü de 2017 yılının en başarılı çalışmalarından biri oldu.

 

 

 

 

ReggaeMag Beton Orman

Beton Orman Türkiye şartlarında alternatif, yeraltı, farklı sayılabilecek müzik türlerinin tanıtım, üretim, promosyon ve etkinlik organizasyonları ile bu türlere ait kültürün tanıtımını yapmaktadır. Reggae dinlemek isterseniz de İstanbul’da Beton Orman sanatçılarına rastlama ihtimaliniz oldukça yüksek.

 

ExperimentalMag Arketip

Arketip

Arketip aka Salih Topuz, İstanbul’lu prodüktör ve davulcu. Sitdownandance plak şirketinin kurucusu. Electro / braindance tarzlarinda hazirladigi live setlerini ilk olarak insanoglunun ve Dunya Ana’nin uyanmasina adamistir. Bir cesit zihin egzersizi ya da ayak basparmaginizi farketme hissi gibidir. Kalbinize dokunur. Ahlaksizdir, estetiktir. Anne sevgisi gibidir ama baglarini kesmistir. Bir cesit, varolusa uyanmak icin uzerinize konmus baloncuk gibidir. Sizi sever, karsilik beklemez.

 

ElectronicMag Monality

Monality

Monality, Allen Hulsey ve Erdem Tunalı tarafından kurulan bir elektronik müzik ikilisi. Deep tech ve etnik elektronik müziği kendilerine has bir şekilde bir araya getiren ikilinin bu beklenmedik işbirliği, dans parçalarından oluşan özgün bir set ile sonuçlanıyor. Sahne performanslarında  canlı vokaller, elektro gitar, synth’ler ve geniş bir yelpazeye yayılan enstrümanlar (perdesiz guitar, bağlama, kanun ve yaylı gitar) kullanıyorak elektronik müziğe yeni bir ruh hazandırdılar.

 

HouseMag Can Balta & Murathan Özbek

Murathan Özbek – Can Balta

Can Balta ve Murathan Özbek farklı mekanlarda farklı kitlelere çalmasına rağmen her koşulda insanları eğlendirmesini çok iyi bilen iki kişilik bir orkestra, sıkı iki dost ve özgün iki ruh! Dans ederken coşkuyu ve ikilinin vermek istediği duyguyu hissetmemek elde değil.

 

 

 

TechnoMag Uğur Project

Uğur Project

Türkiye’de kendi parçalarını üreten ve bunların da Beatport gibi ünlü platformlarda en iyiler arasında yer aldığı dj kim diye sorduğumuzda techno dinleyenlerin vereceği cevap Uğur Project olacaktır muhtemelen. Plaktan çaldığı ve Detroit techno tarzında olan setlerini dinlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

 

 

LatinMag Semih Barış Banya

Barış Banya

2013’te başladığı latin müzik kariyerine kısa sürede çaldığı enerjik ve eğlenceli müziklerle latin dans festivallerinin nabzını tutan , birçok etkinliğin aranılan ismi haline genç ve dinamik DJ Semih Barış Banya.

 

 

 

 

https://open.spotify.com/user/partymag

 


, , , , , ,

Paylaş